Naprawa posadzki na hali ENEA

Realizacja naprawy przemysłowej posadzki żywicznej (epoksydowej) na hali w firmie ENEA w Szczecinie. Posadzki żywiczne cechują się bardzo wysoką trwałością na ścieranie – są odporne na wodę, większość związków chemicznych, oleje, smary i benzynę. Mają ograniczoną odporność na działanie silnych kwasów i kwasów organicznych oraz rozpuszczalników organicznych.

Sprawdź zdjęcia realizacji naszej posadzki poniżej:

POSADZKAposadzka żywiczna (epoksydowa)
LOKALIZACJAfirma, ENEA, Szczecin, Polska
Naprawa posadzki w ENEA
Naprawa posadzki w ENEA
Naprawa posadzki w ENEA
Naprawa posadzki w ENEA
Naprawa posadzki w ENEA
Naprawa posadzki w ENEA
Naprawa posadzki w ENEA
Naprawa posadzki w ENEA
WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

Wykonanie i naprawa posadzek

Wykonujemy kompleksowo posadzki mineralne ABS. Są to posadzki samopoziomujące, cienkowarstwowe, składające się z cementu, kruszyw, specjalnych domieszek oraz dodatków metali nieżelaznych.
Dwuskładnikowa kompozycja epoksydową (mieszanka żywicy z dodatkami). Wykonujemy posadzki cienkowarstwowe na podłożach betonowych (obiekty przemysłowe, handlowe, parkingi, garaże, obiekty mieszkalne).
Malowanie posadzek betonowych przy użyciu dwuskładnikowej farby na bazie poliuretuanu - do zabezpieczania i dekoracji nawierzchni betonowych w halach, garażach, magazynach, laboratoriach oraz halach sportowych.
Naprawa szczelin dylatacyjnych w posadzkach przemysłowych, powstałych w wyniku działania obciążeń mechanicznych, musi mieć charakter trwały i niezawodny.
W zależności od przyczyny powstawania rys, stosujemy takie metody, jak: zamknięcie rys przez sklejanie, łączenie rozdzielonych warstw lub uzupełnianie rys.
Metoda szlifowania posadzek polega na mechanicznym usunięciu zniszczonej, w wyniku użytkowania, wierzchniej warstwy betonu.
SEAN BUD sp. z o.o.

SEAN działa na rynku od 1999 roku. Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą zajmującą się naprawą oraz kładzeniem posadzek zarówno naturalnych, jak i sztucznych – wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowany sprzęt oraz stosowane przez nas najnowsze technologie skutkują najwyższą jakością usług na rynku. W trakcie naszych prac stosujemy wyłącznie metody uprzednio sprawdzone.

Wykonaliśmy wiele prac na różnych obiektach doczyszczając, szlifując, polerując, zabezpieczając i tworząc nowe posadzki. Za każdym razem dobór odpowiedniej metody przez naszych specjalistów pozwolił na uzyskanie oczekiwanych efektów i zadowolenia naszych klientów.

Firma SEAN działa na rynku od 1999 roku!

Nasze posadzki zostały docenione przez wiele firm, między innymi przez Makro Cash and Carry Polska. W ramach współpracy przeprowadziliśmy renowacje posadzek w halach handlowych w Szczecinie, Gdańsku oraz Wrocławiu, a całkowita powierzchnia prac objęła około 100 000 m2.

Więcej informacji o firmie