SEAN BUD sp. z o.o.

Firma SEAN działa na rynku od 1999 roku!

SEAN działa na rynku od 1999 roku. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą zajmującą się naprawą oraz kładzeniem posadzek zarówno naturalnych, jak i sztucznych – wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowany sprzęt oraz stosowane przez nas najnowsze technologie skutkują najwyższą jakością usług na rynku. W trakcie naszych prac stosujemy wyłącznie metody uprzednio sprawdzone.

Wykonaliśmy wiele prac na różnych obiektach doczyszczając, szlifując, polerując, zabezpieczając i tworząc nowe posadzki. Za każdym razem dobór odpowiedniej metody przez naszych specjalistów pozwolił na uzyskanie oczekiwanych efektów i zadowolenia naszych klientów.

Nasze usługi zostały docenione przez wiele firm miedzy innymi przez Makro Cash and Carry Polska. W ramach tej współpracy przeprowadziliśmy renowacje posadzek w halach handlowych w Szczecinie, Gdańsk-Przejazdowo oraz Wrocławiu, a całkowita powierzchnia renowacji wyniosła około 100 000 m2.

Nasi specjaliści naprawią starą i/lub położą nową posadzkę, której nie powstydzi się żaden biurowiec czy willa. Wykonujemy posadzki żywiczne, metakrylowe, samopoziomujące, mineralne i inne.

Usługi naszej firmy:

Jeżeli nie wiesz jaka usługa będzie odpowiednia lub nie znalazłeś tego czego szukasz, zadzwoń do nas. Nasi specjaliści pomogą dobrać posadzkę lub metodę naprawy.

GWARANCJA – Udzielamy rocznej gwarancji na wykonaną usługę. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz wad powstałych w wyniku niewłaściwej konserwacji podłogi.

POSADZKI PRZEMYSŁOWE

Zdjęcia przed i po

WYKONANIE I NAPRAWA POSADZEK

Posadzki w trzech krokach

Przed realizacją usługi, kompleksowo przygotowujemy się do zlecenia. Sprawdź jak wygląda zamówienie, planowanie i realizacja usług kładzenia i naprawy posadzek.

Porozmawiajmy
01.
Porozmawiajmy
Porozmawiajmy

Rozmowa i badanie potrzeb - zweryfikujemy, którą usługę potrzebujesz.

Analiza zlecenia
02.
Analiza zlecenia
Analiza zlecenia

Sprawdzamy szczegóły, np. jaki beton, jak będzie czyszczone, szlifowanie, wzmocnienie betonu.

Realizacja
03.
Realizacja
Realizacja

Nasz zespół specjalistów realizuje zlecenie po ustaleniu szczegółów.

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image