English language Deutsche sprache

Firma - O firmie

Firma Sean


SEAN działa na rynku od 1999 roku. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą zajmującą się naprawą oraz kładzeniem posadzek zarówno naturalnych, jak i sztucznych - wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowany sprzęt oraz stosowane przez nas najnowsze technologie skutkują najwyższą jakością usług na rynku. W trakcie naszych prac stosujemy wyłącznie metody uprzednio sprawdzone. Wykonaliśmy wiele prac na różnych obiektach doczyszczając, szlifując, polerując, zabezpieczając i tworząc nowe posadzki. Za każdym razem dobór odpowiedniej metody przez naszych specjalistów pozwolił na uzyskanie oczekiwanych efektów i zadowolenia naszych klientów.

Nasze usługi zostały docenione przez wiele firm miedzy innymi przez Makro Cash and Carry Polska. W ramach tej współpracy przeprowadziliśmy renowacje posadzek w halach handlowych w Szczecinie, Gdańsk-Przejazdowo oraz Wrocławiu, a całkowita powierzchcnia renowacji wyniosła około 100 000 m2.

Usługi naszej firmy:
- wykonawstwo posadzek (posadzki mineralne, żywiczne, betonowe)
- szlifowanie posadzek
- naprawa posadzek
- naprawa dylatacji / rys


Jeżeli nie wiesz jaka usługa będzie odpowiednia lub nie znalazłeś tego czego szukasz zadzwoń do nas. Nasi specjaliści pomogą dobrać posadzkę lub metodę naprawy.

GWARANCJA - Firma SEAN udziela rocznej gwarancji na wykonaną usługę. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz wad powstałych w wyniku niewłaściwej konserwacji podłogi.