Striker rewolucyjny ołówek

Striker® jest rewolucyjnym w swoim rozwiązaniu, automatycznym ołówkiem stolarskim, który ma prawo w krótkim czasie zastąpić tradycyjnie do tej pory używane ołówki. Nie wymaga ostrzenia, gdyż wkłady są skonstruowane z szeregu zaostrzonych elementów.
Innowacyjna i perfekcyjna w swojej efektywności konstrukcja ołówka Striker® czyni go jednym z najbardziej użytecznych, podręcznych narzędzi.

Koniec z tępymi ołówkami, temperówkami, nożami do ostrzenia.

Niezwykle mocna konstrukcja obudowy wytrzymuje nawet próbę przejechania po nim samochodem dostawczym (po betonowej nawierzchni!!!)

O wiele dłuższy czas użytkowania niż w tradycyjnych ołówkach... przy stałej długości!!!

Wkłady wymienne Dura Lead® są elastyczną mieszanką gliny i grafitu, bez zawartości ołowiu. Dura Lead® występują również w kolorze białym i czerwonym. Ołówek Striker® doskonale pisze po drewnie, metalu, płytkach ceramicznych, powierzchniach betonowych.

Ołówek Striker® oferowany jest w trzech różnych wersjach opakowania:
Ołówek + 1 wkład;
Ołówek + 3 wkłady;
Ołowek + 5 wkładów.

Wkłady Dura Lead® w każdym z trzech kolorów są oferowane po 5 sztuk, umieszczonych w plastikowych tubach. Zarówno ołówek Striker®, jak i wkłady wymienne Dura Lead® są chronione prawem patentowym.

W kartonie mieści się 24 sztuki ołówków lub wkładów wymiennych

MAGNETYCZNA LATARKA LED Striker® Niezwykle wydajna latarka, wyposażona w energooszczędną diodę LED dającą białe, silne światło. Mniejsza od piłeczki golfowej. Idealna do zastosowania na przykład w ciasnych przestrzeniach które trudno oświetlić.

Wyposażona w zestaw silnych 12 neodymowych magnesów może być umocowana do każdej metalowej powierzchni pod dowolnym kątem.

Z powodzeniem może być używana przez kierowców jako oświetlenie w nagłych przypadkach. Doskonale utrzyma się na dowolnym metalowym fragmencie karoserii.

Latarka LED zasilana jest trzema bateriami LR44. Przy energooszczędnej diodzie LED latarka na tych bateriach może świecić ciągiem kilka dni.

NÓŻ STOLARSKI Striker® Nóż stolarski firmy Striker wykonany jest z bardzo wytrzymałego metalu. Główne zastosowanie znajduje przy obróbce płyt gipsowo-kartonowych. Cięcie, wyrównywanie ostrych krawędzi piłką oraz wybijanie wyciętych fragmentów nie sprawia tu żadnych problemów, zastosowanie dodatkowych narzędzi jest zbędne.

Nóż posiada wymienne ostrza trapezowe, dostępne w każdym punkcie z materiałami budowlanymi.

Wykonawstwo posadzek | Szlifowanie posadzek | Naprawy posadzek | Naprawy dylatacji | Firma | Sklep | Higiena
Copyright © Sean Bis s.c. • tel. 722 20 30 30 • ul. Nad Odrą 67, 71-820 Szczecin | Site map